16

Голос країни - початок відбору | Судді: Пьеха Стас, Арбєніна Діана, Пономарьов Олександр, Лижичко Руслана. Ведучий: Доманський Павел | ефір 22.05.2011 часть 1‬‏

"Голос країни" знімається за форматом "The Voice of…", який наразі підходить до фіналу на голландському каналі RTL та б’є усі рекорди популярності серед глядачів. Україна – перша країна після Нідерландів, яка адаптуватиме цей формат.
Головна особливість проекту в тому, що участь в шоу гарантує лише винятковий талант і високий професійний рівень вокалу. Зовнішність та вік учасників не має значення, адже вся увага прикута до ГОЛОСУ.
Окрім вокалістів, головними дійовими особами шоу є 4 коучі – відомі авторитетні особи у музичному світі, кожен із яких представлятиме певний музичний жанр.
Під час проекту коучі не змінюють учасника, не обмежують його "форматом". Їх головна мета, за допомогою професійної команди підкреслити талант співака та вивести його на "музичний Олімп" країни. В шоу не буде іронічних зауважень та упередженої критики – тільки професійні поради і підтримка талановитих учасників.
Кастинг проекту відбуватиметься у кілька етапів. Перший – до ефірний, коли голос країни шукатимуть по всій Україні. На тих, хто володіє винятковими вокальними здібностями, чекає наступний етап - "сліпі прослуховування", де чотири коучі зроблять свій вибір, орієнтуючись виключно на голос учасника.
Кожен коуч сформує свою команду вокалістів, з якими співпрацюватиме на подальших етапах проекту.
Виступи відбуватимуться в супроводі живого оркестру у прямому ефірі.
( twixi008 2165 дней )
Обсуждение Против Рассказать другу голос країни 1+1 шоу 22.05.2011 голос країни 1+1 видео 22.05.2011 шоу голос україни кастинг 1+1 22.05.2011 Киев телеканал 1+1 Пьеха Арбєніна земфира Пономарьовр Лижичко Руслана Доманський голос країни кастинг шоу 22 мая Все