8

СИСТЕМИ ПОЖЕЖНОГО ЗАХИСТУ АСПІРАЦІЙ | ГреКон - ЛІСДЕРЕВМАШ 2013

GreCon - Ваш спеціаліст з пожежозахисту та вимірювальної техніки

Установки захисту від пожежі та вимірювальні установки для надійного захисту.

GreCon - провідна у світі фірма-виробник профілактичних установок захисту від пожежі і контрольно- вимірювальної техніки. Захист від пожежі технологічного обладнання забезпечує безперебійну роботу виробництва та запобігає виникненню збитків персоналу і устаткуванню. Контрольно-вимірювальна техніка фірми GreCon забезпечує Вам високу якість продукції та економічність виробництва. Сервіс ГреКон замикає коло наших пропозицій.

Захист від пожеж:
- Установки іскровияву і іскрогасіння
- Установки захисту стругальних верстатів
- Установки захисту пресів

Вимірювальна техніка :
- Inline системи
- Лабораторні системи
- Рентгенівські сканери
- Оптичні сканери

сервіс :
- Обслуговування замовників
- Академія

Галузі та Рішення
Фірма GreCon відома індивідуальними рішеннями в області захисту від пожежі та КВП. Коли наші установки іскрогасіння захищають технологічне обладнання, наші КВП допомагають оптимізувати виробничі процеси і підвищувати якість продукції.

Захист від вибухів і пожеж для плитної промисловості
У деревообробній промисловості заводи з виробництва плит мають величезне значення. Тільки завдяки механічній переробці деревини в плитні матеріали з певними властивостями можна забезпечити оптимальну відповідність різноманітним вимогам сучасного виробництва конструкцій на деревній основі і меблів. Виробничі процеси, такі як подрібнення деревини в тріску, волокно або отримання шпону, а також сушка і пресування горючих матеріалів у структурні елементи, таять у собі різні небезпеки загоряння. Виникаючі на ділянках виробництва іскри, тліючі частки або джерела загоряння можуть легко викликати пожежі з тяжкими наслідками і вибухи. Установки іскрогасіння фірми GreCon ( Грекон ) значно підвищують безпеку і захист Вашого виробництва. Вони своєчасно розпізнають іскри і інші джерела можливого спалаху і гасять їх автоматично. Вони виконують таку роботу з великим успіхом вже більше 35 років.
Небезпеки і ризики в плитної промисловості
Найбільша небезпека зосереджена на ділянках отримання тріски, сушки, подрібнення, розпилювання та шліфування, тобто там, де деревина поділяється і обробляється. Тут можуть утворитися іскри і тліючі частки, що потрапляють по аспіраційних і транспортним шляхам у фільтри, силоси або бункери. Там вони можуть потрапити в середовище з високою концентрацією деревного пилу, в силу чого швидко може розгорітися вогонь і статися вибух.

Захист від вибухів і пожеж при виробництві пелет
Використання такої підростаючої сировини, як деревина стало важливою частиною застосування відновлюваних видів енергії. Особливо у вигляді деревного грануляту цей матеріал користується все зростаючим попитом, що сприяє зростанню обсягів його виробництва. Технологічні процеси, як подрібнення і сушіння деревини, а також пресування в пеллети, таять у собі різні небезпеки загоряння.

Небезпеки і ризики виробництв пеллет
Багато ділянок виробництва, від молоткової млини через сушку і до преса гранулювання можуть стати причиною небезпечних джерел займання . Через наявність швидкодіючих технологічних машин , високого тиску при пресуванні і високих температур можуть утворитися іскри або тліючі частки , які за аспіраційних і транспортним шляхам потрапляють у фільтри , силоси або бункери . Там вони можуть потрапити в середовище з дуже сухим гранулятом , в силу чого швидко може розгорітися вогонь і відбутися пиловий вибух.
( timberzilla 1244 дней )
Обсуждение Против Рассказать другу Пожежа пожежозахист системи захисту від пожежі контрольно-вимірювальна техніка деревообробка захист від пожежі захист від вибухів пожеж Тімберзіла Тімберзілла все про деревину відео огляди аспіраційні системи іскрогасіння іскра Все