7

ПЕРЕВЕЗЕННЯ КРУГЛЯКА | АВТОМАНІПУЛЯТОРИ ТА ПРИЧЕПИ ВЕЙМЕР | WEIMER - ЛІСДЕРЕВМАШ 2013

Маніпулятори та автопричепи WEIMER

Виробництво транспортних засобів для вивезення лісу круглого з лісових ділянок, у тому числі з найбільш важкодоступних місць незалежно від погодних умов. Завантаження та вивантаження кругляка маніпуляторами .

Наша фірма Weimer - Шведське підприємство , яке виготовляє лісову техніку більше 60 років, основне виробництво якого і монтаж продукції виробляється в Естонії в місті Тарту вже 20 років.
Ми виробляємо крани з вильотом стріли від 3,8 м до 8 метрів а також 7 - метрові крани для вантажівок і лісові причіпні візки вантажопідйомністю від 8 до 14 тонн, гідравлічні лебідки, грейфери, ротатори, елементи гідравліки.
На сьогодні продаємо свою продукцію в Швецію, Німеччину, Англію, Австрію, Бельгію, Білорусію, Україну, Росію, Словенію, Польщу та країни Балтії.
( timberzilla 1239 дней )
Обсуждение Против Рассказать другу АВТОМАНІПУЛЯТОРИ ПРИЧЕПИ ВЕЙМЕР - УКРАЇНА Київ LISDEREVMASH 2013 Тімберзіла виставка перевезення кругляка автоманіпулятором відео огляди - все про деревину Тімберзілла Timberzila лісовоз перевезення кругляка лісовозом маніпулятором Все