9

НАЖДАЧНИЙ ПАПІР, ВІДРІЗНІ ДИСКИ, АБРАЗИВНІ КОЛА та інші МАТЕРІАЛИ | СВІТАБ - ЛІСДЕРЕВМАШ 2013

СВІТАБ - лідер абразивної галузі України!

СВІТАБ - працює з найкращими виробниками абразиву в світі - Awuko , Hermes , VSM , Deerfoss .

СВІТАБ - виробляє продукцію на сучасному обладнанні фірми BIKO.

СВІТАБ - пропонує найширший асортимент продукції - замкнуті шліфувальні стрічки для стаціонарного обладнання (широкі і вузькі стрічки для ШЛПС ) ; замкнуті шліфувальної стрічки для ручного обладнання; шліфувальний інструмент для ручної обробки ( Шліфпапір на поролоні, погонаж на паперовій і тканинній основі, шліфгубки, шліфувальні листи); абразиви для ручних шліфувальних машин (шліфувальні кола, фіброві кола, Шліфпапір, паркетні кола); відрізні, зачісувальні круги; стрічкові пили, стрічкові біметалічні пили; абразиви на твердій основі (кола на бакелітовій і керамічній в'язкі, алмазні кола); погонаж для обробки натуральної шкіри і багато інших товарів!

СВІТАБ - виробляє продукцію для великих промислових підприємств України, а також - для виробничих підприємств близького зарубіжжя та Європи!

СВІТАБ - гарантує покупцю продукцію і сервіс вищої якості, виконує їхні замовлення в найкоротші терміни; створив для клієнтів систему індивідуального походу - надає відтермінування платежу, кредити, індивідуальні системи оплати за товар.

СВІТАБ - найняв фахівців найвищої кваліфікації у своїй галузі. Менеджери та працівники виробництва постійно навчаються і підвищують свою кваліфікацію на підприємствах в Європі, проходять щоквартальну внутрішню переатестацію!

СВІТАБ - це абразивні технології найвищої якості!
( timberzilla 1291 дней )
Обсуждение Против Рассказать другу абразив шліфувальна стрічка шліфувальний інструмент шліфпапір на поролоні шліфгубка шліфувальний лист шліфувальне фіброве паркетне відрізне зачісувальне коло стрічкова біметалічна пила Тимберзила Тімберзіла Тімберзілла все про деревину Все