5

ЛІСОПИЛЬНЕ УСТАТКУВАННЯ - СТРІЧКОВА ПИЛОРАМА | SERRA - LISDEREVMASH 2013

Німецька компанія SERRA Maschinenbau GmbH (serra - від лат. Пила) займається виробництвом стрічкопильних верстатів з 1990 р. Основними якісними характеристиками верстатів SERRA є:

- точність
- надійність
- Великий термін служби
- Висока продуктивність

За час свого існування якість і естетика в усьому стали для компанії SERRA традицією і свого роду візитною карткою. Більше 1 000 стрічкопилкових верстатів SERRA бездоганно працюють по всьому світу в більш ніж 50 країнах, у тому числі і в Україні .
Кожен верстат проектується за допомогою сучасної CAD - програми для 3D моделювання, що виключає всі помилки ще на стадії розробки.
Кожен стрічкопильний верстат виготовляється виходячи з персональних потреб замовника в деревообробці.

Крім того компанія SERRA забезпечує:

- допомогою професіоналів при виборі устаткування і введення його в експлуатацію
- високоякісним сервісним обслуговуванням
- своєчасною, компетентною консультативною допомогою за телефоном гарячої лінії компанії

Компанія SERRA постійний учасник виставки LESDEREVMASH. На відкритому майданчику виставки ви можете ознайомитися з новою моделлю стрічкопильного верстата Montana ME 110, який вперше демонструвався на виставці LIGNA - 2013
( timberzilla 1246 дней )
Обсуждение Против Рассказать другу Сера Серра SERRA SERA пилорама пилорамний верстат Сера стрічковопильний верстат пилорамне устаткування Тімберзіла Тімберзілла відео огляди все про деревину деревообробка лісопильне виробництво розпиловка кругляка пилорама SERRA Все