7

ЛІСОВОЗ МАНІПУЛЯТОР ДЛЯ КРУГЛЯКА від ВЕЛМАШ | DELIGHT - ЛІСДЕРЕВМАШ 2013

ВЕЛМАШ-УКРАЇНА - СПЕЦТЕХНІКА ПІД КЛЮЧ.

ТОВ «Велмаш-Україна» - один з провідних українських виробників мобільної вантажопідйомної техніки. Номенклатурна лінійка продукції включає в себе наступне обладнання:

- Гідроманіпулятори
- Лісовози
- Сортиментовози
- Крани-маніпулятори
- Тросові крани
- Металовози (ломовози)
- Автомобілі з мультиліфтом
- Лебідки
- Процесори для рубки дрів
- Лісовозні причепи KESLA
- Змінні робочі органи
- Техсировина

Устаткування маніпуляторного типу (гідроманіпулятор) являє собою механізм, який встановлюється на автомобілі, трактори, спеціалізований транспорт, а також стаціонарно. Гідроманіпулятор призначений для захоплення різного роду вантажів за допомогою спеціалізованих вантажозахоплювальних пристроїв (робочих органів) з подальшим завантаженням (розвантаженням) цих вантажів.
Гідроманіпулятори є одним з найбільш передових технічних рішень, що дозволяють збільшити інтенсивність використання техніки для перевезення вантажів і зменшити до мінімуму ручну працю при навантаженні і розвантаженні, скоротивши при цьому кількість зайнятих людей та одиниць техніки.

Конструкція пристроїв маніпуляторного типу розроблена на найсучаснішому комп'ютерному обладнанні. При виробництві гідроманіпуляторів використовуються тільки високоякісні матеріали, які дозволяють надійно служити по 10-15 років. Тривалий ресурс роботи гідросистем досягнутий за рахунок збільшених перетинів магістралей, що з'єднують гідроприводи та обсяги резервуара з робочою рідиною, яка перешкоджає нагріванню масла в системі. Блок розподільників, виконаний з мікроприводом, забезпечує управління важелями пристроїв без особливих зусиль, що позитивно позначається на ресурсі маніпулятора.
Краноманіпуляторная установка може бути змонтована як за кабіною автомобіля, так і позаду кузова. Такий транспортний засіб може буксирувати і причіп. Розташування краноманіпуляторної установки позаду кузова часто використовується для комплектації автомобілів аварійних служб.

Маніпулятори призначені для виробництва вантажно-розвантажувальних робіт, навантаження і розвантаження транспортного засобу, на якому встановлені. Вони компактно складаються в транспортному положенні, мають малу вагу і монтуються практично на всі вантажні автомобілі. Маса маніпулятора, як правило, не перевищує 20-25 % корисної вантажопідйомності базового автомобіля, що забезпечує ефективне використання автомобіля за прямим призначенням - для перевезення вантажів.
Гідроманіпулятори призначені в першу чергу для механізації вантажно-розвантажувальних робіт: підіймання і переміщення вантажів як одиночних, так і в контейнерах, пакетах і на піддонах, а також дрібношматкових, лісового асортименту та інших довгомірів, металевого скрапу та інших.
Поєднання автомобіля і маніпуляторного пристрою дозволяє заощадити кошти і час.


Лісовоз, маніпулятор, автоманіпулятор, Камаз, завантаження кругляка, вивіз кругляка з лісу і лісових ділянок, продаж лісовоза, трактор трельовщик, трелювання кругляка, кран маніпулятор, сортиментовоз, заготівля лісу деревини, транспортні засоби лісу лісників, Гідроманіпулятори.
( timberzilla 1227 дней )
Обсуждение Против Рассказать другу продаж лісовоза трактор трельовщик трелювання кругляка LISDEREVMASH 2013 деревина Тімберзіла Лісовоз маніпулятор автоманіпулятор Камаз сортиментовоз заготівля лісу деревини транспортні засоби лісу лісників Гідроманіпулятори Все