12

КРОМКООБЛИЦЮВАЛЬНІ ВЕРСТАТИ, ПРОГРІВ КРОМКИ ПОВІТРЯМ | СТАНКОДНІПРО - ЛІСДЕРЕВМАШ 2013

ТОВ «СтанкоДніпро», крім продажу обладнання та інструменту, надає своїм клієнтам повний комплекс сервісного обслуговування (це пусконалагоджувальні роботи, гарантійне та післягарантійне супровід постачаємого обладнання, навчання персоналу клієнтів особливостям роботи з обладнанням). Якісне виконання цих робіт забезпечує штат інженерів - наладчиків, що пройшли навчання і мають відповідні сертифікати від заводів - виробників.

Вимоги клієнтів ростуть.
Те, що вчора було на вершині технологічного розвитку і використовувалося тільки для престижу або продуктів преміального класу, сьогодні стає нормою в повсякденному житті. У міру зростання вимог клієнта знайдені нові технологічні рішення для задоволення їх бажань і потреб.

Безшовне кромкооблицювання неминуче.
Тільки питання часу, коли безшовні кромкооблицювальні з'єднання затвердяться як промисловий стандарт для меблевої промисловості. Естетичні та функціональні переваги безшовного кромкооблицювання більш ніж переконливі. Ви маєте естетичну цільну заготовку і функціональні переваги у вигляді високої вологостійкості та ступеня склеювання.

Збережена конкурентоспроможність ряду переваг.
Агрегат «Airtronic» від HEBROCK пропонує меблевій промисловості недорогу альтернативу дорогим лазерним агрегатам. Верстати 3000 серії виробництва HEBROCK з системою «Airtronic» можуть обробляти як лазерну, так і стандартну кромку за допомогою звичайних термічних або PUR (поліуретановим) клеїв. Перевага від HEBROCK: розумні інвестиції середніх і невеликих підприємств дозволяють підвищити конкурентоспроможність, і виконувати вимоги більш вимогливих клієнтів, зберігаючи максимальну гнучкість!

АУДІО-ДОРІЖКА

Всім привіт! Ви знову на каналі Тімберзілла.

LISDEREVMASH 2013 - все про виробників обладнання для переробки деревини.

Скажіть будь ласка яку компанію Ви представляєте на цій виставці?

Я є менеджером компанії "СТАНКОДНІПРО", мене звуть Юрченко Олег Юрійович.

Дуже приємно, Олександр.

Скажіть яке обладнання Ви показуєте сьогодні?

Ми представляємо компанію BIESSW - Італія. Ця компанія є лідером у виробництві обробних центрів і кромкооблицьовувальних верстатів. Також тут представлена ​​компанія HEBROCK, яка в даний момент представляє революційне рішення в кромкооблицюванні за безшовною технологією.

Скажіть, що революційного в цьому верстаті ми зможемо побачити?

Класичне кромкооблицьовування лазарною кромкою. Таке рішення коштує близько 400 тисяч євро. Пан Хебрак і його завод розробили революційне рішення - прогрів кромки повітрям. Дане рішення на порядок дешевше для наших меблярів і стало доступно на Україні. В даному випадку представлено верстат, який презентований і перший з них буде поставлений в Європі, в нашій країні в нашому місті.

Тобто основна функціональна новизна - це те, що кромка прогрівається повітрям, так? А все інше залишилося в класичному вирішенні?

Так, залишилося класичним, це моно-компанія, яка виробляє вже більше 30 років кромкооблицювальні верстати і з кожним роком їх покращує, модернізує, ну як би, щоб зробити їх краще і доступніше для його ринку.

Як бачимо, у Вас тут багато різного устаткування. Можливо є, якісь ще новинки серед іншого обладнання, в якому був реалізований наприклад новий софт, ще якісь нові деталі, або може було влаштовано нові функціональні вузли?

Компанія BIESSE цього року презентувала новий софт, який називається bissolit. Він дозволяє спілкуватися з комп'ютером на рівні дизайнера. Будь-яка людина яка знає об'ємне програмування може відразу ж безперешкодно писати саме машинні програми.

Таким чином збільшуючи асортимент продукції, малюнків і форм? Якість обробки може бути, якість деталей?

Скажімо так. Це якість, логістика виробництва, але в першу чергу це спрощує роботу з обробними центрами, тобто мало-мальськи знаюча дизайн та програмні продукти людина, безперешкодно навчається в перебіг тижня і протягом місяця вже починає повноцінно працювати, як бойова одиниця меблевого підприємства.

Зрозуміло . Добре , велике дякую.

З нами на каналі Тімберзілла була фірма «СТАНКОДНІПРО»

До нових зустрічей.

Дякую.

Спасибі.
( timberzilla 1239 дней )
Обсуждение Против Рассказать другу Прогрів кромки повітрям обробка тирсоплити Timberzila Тімберзіла відео огляди - все про деревину Україна технології Київ виробництво меблів Тімберзілла виставка LISDEREVMASH 2013 деревина кромкооблицювальні верстати кромкооблицювання Все