8

Загострювальний верстат BMS-200 з борозоновим диском CBN для стрічкових пил - Wood-Mizer, ЛІСДЕРЕВМАШ 2013

Компанія Wood- Mizer - лідер у виробництві стрічкових пилок і заточувальних верстатів.
 
Напівавтоматичний загострювальний верстат Wood- Mizer BMS200 для стрічкових пилок
 
У загострювальному верстаті BMS250 загострювання стрічкопильного полотна виробляється борозоновим загострювальним диском CBN , який має форму , відповідну профілю зуба Wood- Mizer . Даний диск не потрібно правити. Його застосування дозволяє ідеально витримувати встановлений профіль зуба і ріжучу кромку зуба. Компанія Wood- Mizer постачає борозоновие диски CBN в шести варіантах профілю зуба : 10 / 30 , 9 / 29 , 13 / 29 , 4 / 34 , 7/34б 7 / 39 .
 
Напівавтоматичний загострювальний верстат BMS250 для стрічкових пилок обладнаний електродвигуном потужністю 0,18 кВт з номінальною швидкістю 2800 об / хв . Даний двигун обертає борозоновий загострювальний диск CBN . Двигун міцно зафіксований , а положення пилки в притискному механізмі регулюється по висоті. Двигун високостійкий до дії масла , металевого пилу і абразивного матеріалу.
 
При установці стрічкової пили голова загострювального верстата піднімається вгору.
 
Другий двигун для подачі пилки надійно закритий герметичним кожухом для запобігання попадання відходів заточення , що збільшує термін служби двигуна. Зупинка процесу заточування відбувається під впливом магнітного сенсора , який оператор прикріплює до пилки .
 
Заточний верстат забезпечений вихлопним отвором для видалення газоподібних відходів; до отвору під'єднується система аспірації.
 
У процесі заточування для охолодження борозонового диска CBN і видалення з його поверхні металевих тирси застосовується спеціальна охолоджуюча рідина , яку також поставляє фірма Wood- Mizer .
 
Існує економ- версія заточного верстата BMS200 , яка по конструкції основних вузлів не відрізняється від BMS250 , однак для здешевлення пристрою у нього відсутня кожух і спрощена панель управління
( timberzilla 1167 дней )
Обсуждение Против Рассказать другу загострювальний верстат загострення стрічкових пилок стрічкові пили стрічкова пила загострювальний верстат для стрічкових пил Wood-Mizer BMS200 борозонове коло борозоновий диск для заточування пил заточувальні верстати стрічкова пила Все