5

АЛМАЗНА ФРЕЗА P-SYSTEM - ДЕРЕВООБРОБНИЙ ІНСТРУМЕНТ | LEUCO - ЛІСДЕРЕВМАШ 2013

LEUCO - інструмент для деревообробної та меблевої промисловості в Україні

LEUCO - провідний виробник деревообробного інструменту з розвиненою системою сервісу на території України. У 2007 році відкрито Сервісний Центр у Києві, який на сьогоднішній день оснащений передовим і унікальним для України заточним обладнанням. З нами весь пропонований в Києві спектр послуг з сервісного обслуговування ріжучого інструменту стає можливим для кожного регіону України. Все частіше у виробництві інструменту для деревообробки замість твердих сплавів використовується алмаз. Колосальний технологічний та економічний потенціал алмазного інструменту може бути повністю реалізований лише за умови якісного обслуговування. Кваліфіковане сервісне обслуговування алмазного інструменту - будь то торцеві пили, свердла по дереву, дискові пилки і циркулярні пилки - це і є спеціалізація LEUCO. З інструментом LEUCO деревообробне обладнання досконаліше. У наших руках інструмент стає розумнішим, кращим, знаходячи друге, третє або навіть п'яте життя. І це дозволяє йому служити партнеру, вірою і правдою - протягом багатьох років.

LEUCO - більше 50 -ти років успішної роботи на ринку деревообробного інструменту!
LEUCO - кращий вибір інструментів по дереву для індустрії деревообробки та меблевого виробництва: дискові пилки, фрези по дереву, фрези кінцеві, фрези насадні і багато іншого. Більше 50 -ти років успішної роботи компанії - гарантія якості інструменту і застосування актуальних технічних рішень! Прогресивні розробки та дослідження, що проводяться в тісній співпраці з клієнтом, виробниками верстатного обладнання та дослідницькими інститутами роблять LEUCO законодавцем в галузі розвитку високоточного, продуктивного інструменту.
.
( timberzilla 1228 дней )
Обсуждение Против Рассказать другу свердло по дереву заточування деревообробне обладнання ріжучий інструмент LEUCO алмазні фрези пили кінцева фреза дискова пила насадна пила відео огляди - все про деревину Україна LISDEREVMASH 2013 Київ деревообробка обробка деревини Все