8

Автономна мобільна стрічкова пилорама LT20 від Вудмайзер | Wood-Mizer - Лісдеревмаш 2013


Компанія Wood- Mizer , лідер у виробництві стрічкових пилок і верстатів , підводить підсумки 2013 року.


 


Мобільні стрічкові пилорами Wood- Mizer LT20/LT40/LT70


 


У серіях LT20/LT40/LT70 компанія Wood- Mizer пропонує пилорами в мобільній версії, тобто на шасі. Вага пилорам близько 2 т , їх буксирують автомобілем.


 


Подібні пилорами використовуються для надання послуг з розпилювання деревини на місці у замовника або в лісі .


 


Мобільна лісопилка - ідея для бізнесу


Часто у людей буває всього кілька колод , які вони хотіли б перетворити на дошки , необхідні в господарстві . Везти колоди на велику пилораму дорого , до того ж великим пилорам невигідно зв'язуватися з такими дрібними замовленнями. У цих випадках невеликої стрічкопильний верстат на колесах - відмінне рішення .


 


Ви привозите верстат до місця розпилювання, налаштовуєте його за 15 хвилин і розпилюють колоди під наглядом їх власника. Зазвичай в цьому випадку ціна послуги залежить від кількості розпиляних кубометрів і включає невеликі доплати - за відстань, яку Ви проїхали з верстатом від свого будинку , а також , якщо колоди діаметром більше 40 см.


 


Власники верстатів встановлюють певну таксу на роботи в окрузі радіусом 50 км . Якщо верстат потрібно відбуксирувати далі , замовник оплачує додаткові витрати в розрахунку за кожен зайвий кілометр.


 


транспортувальний комплект


Згідно специфікації транспортувальний комплект включає форкоп, світлосигнальне обладнання, периметр огорожі і шасі.


 


Wood- Mizer обладнає мобільні верстати регульованими по висоті опорами , щоб можна було вирівняти становище верстата на нерівній поверхні.


 


Рекомендується замовляти мобільні верстати з дизельними або бензиновими двигунами. Можна замовити мобільну пилораму з електричним двигуном , але в цьому випадку на місці роботи має бути електропідключення 380 В.


 


Відео містить інформацію про те , як працює мобільний стрічкова пилорама LT70 . На youtube Ви можете знайти багато фільмів , зроблених нашими клієнтами: наберіть в пошуку на сайті youtube.com слова Wood- Mizer mobile і отримаєте великий список відео- файлів.

( timberzilla 1157 дней )
Обсуждение Против Рассказать другу лісопильні верстати обробка деревини деревообробне обладнання деревообробка лісопереробка лісопильне обладнання Wood-Mizer Вудмайзер лісопиляння розпилювання колод Wood-Mizer пилорама Вудмайзер Пилорамні верстат Wood-Mizer Вудмайзер Все