6
Замовити товари з США в Україну: Львів, Тернопіль, Луцьк, Івано-Франківськ, Чернівці, Ужгород, Рівне, Житомир, Київ

Замовити товари з США в Україну: Львів, Тернопіль, Луцьк, Івано-Франківськ, Чернівці, Ужгород, Рівне, Житомир, Київ

Замовлення і доставка товарів з аукціонів і інтернет магазинів США
У сучасному світі , при неймовірному життєвому ритмі, у нас зовсім не залишається часу на прості дрібниці - походи по магазинах і вибір нових речей. Шопінг все частіше схожий на короткочасні набіги, який приводить іноді до того, що схоплена похапцем обновка без діла висить на вішалці. Причина тому банальна - річ не подобається. Ми раді запропонувати вам прекрасну альтернативу магазинів - це замовлення товарів з США через компанію MY USA DEAL , який ви зможете зробити на нашому сайті http://www.zakazov.com/
 
MY USA DEAL - ваш вірний помічник в онлайн -шопінгу
Багато факторів можуть перешкодити самостійно купити товари з США і як при цьому не розчаруватися в процесі онлайн- шопінгу. Наприклад , мовний бар'єр може значно ускладнити вибір необхідного товару і стати серйозним приводом для відмови від його придбання. Не менше проблем може доставити необізнаність про надійність інтернет- магазину або продавця. А ймовірність нарватися на шахраїв загрожує не тільки зіпсованим настроєм від сорвавшейся покупки, але і втратою всіх грошей з своєї банківської картки. Якщо ви хочете уникнути цих проблем , найвірнішим рішенням буде звернутися до надійного посереднику доставки товарів з США, яким і є компанія MY USA DEAL.
 
Як користуватися нашим сервісом?
Для того щоб скористатися послугами нашої компанії з доставки товарів з США вам не доведеться здійснювати ніяких складних маніпуляцій. Все, що від вас потрібно - зареєструватися на нашому сайті www.zakazov.com , вибрати вподобані товари , які пропонуються на аукціонах і в інтернет- магазинах США , сплатити вартість доставки товарів відповідно до існуючих тарифів і чекати свою посилку. А зручна навігація сайту і зрозумілий інтерфейс не викличе утруднень з користуванням навіть у новачка.
 
Які послуги ми пропонуємо ?
З нами замовити товари в США можна одним із двох способів:
Скориставшись послугою « Повний супровід » , що передбачає купівлю товарів в інтернет магазинах США і на аукціонах допомогою нашої банківської карти і подальшу пересилку її на вашу адресу.
Замовивши послугу « Віртуальний адреса» ( « Mail forwarding » ) на нашому сайті. У цьому випадку ви оплачуєте товар особисто , але для доставки використовуєте нашу адресу. Ми ж після отримання посилки пересилаємо її до вас додому. Перевага послуги mail forwarding в її низькій вартості при високій якості.
 
У скільки обійдеться посилка ?
Це питання , безумовно , хвилює кожного любителя онлайн- шопінгу в американських інтернет магазинах . І для того щоб розрахувати вартість доставки товарів з США , можна скористатися калькулятором доставки , або отримати консультацію у фахівця. Наша компанія MY USA DEAL пропонує кілька варіантів і способів пересилання :
  • USPS Express mail service (EMS)
  • USPS Priority Mail International (PMI)
  • USPS First Class Mail ( FCM )
  • Відправка морським контейнером
І у нас ви зможете підібрати оптимальний варіант доставки , виходячи з тих факторів , які є для вас визначальними : термін доставки , можливість відправки великогабаритних товарів , збереження посилки і звичайно її вартість. Не потрібно забувати , що до витрат за доставку товару додатися ще й комісія нашої компанії за надану послугу mail forwarding або повний супровід.
 
Висока якість пересилання - наш головний козир
Плануєте замовити дорогу техніку допомогою сервісу доставки товарів з магазинів США і боїтеся, що при пересиланні може постраждати її якість або зовнішній вигляд? Наша компанія MY USA DEAL позбавить вас від переживань за стан своєї покупки, навіть якщо серед вибраних вами товарів є щось дуже крихке і потребує особливих умовах пересилки. Для цього фахівці перевірять якість замовленого товару, а при необхідності і його працездатність, подбають про якісній упаковці і подарують можливість заощадити бюджет, завдяки об'єднанню вашої посилки з іншими.
 
Високий рівень обслуговування замовляли? Отримайте!
Ще однією причиною , по якій ви повинні вибрати наш сервіс доставки товарів з США, є високий рівень обслуговування. Для нас важливо , щоб кожен наш клієнт залишився задоволеним наданими послугами і тому ми уважно ставимося до будь-яких побажань і обов'язково прагнемо їх виконати. Наш професіоналізм і відповідальний підхід до справи підтверджується численними відгуками вдячних клієнтів, які ви можете прочитати на нашому сайті www.zakazov.com.
 
Хочете замовити товари в США і не переживати за доставку своїх покупок? Тоді найвірнішим рішенням буде звернення в нашу компанію MY USA DEAL та замовлення однієї з послуг: віртуальний адреса в США або повний супровід . Ми не просто компанія посередник з доставки товарів з США , ми ваш ключик , що відкриває двері в світ незвичайного шопінгу і фантастичних розпродажів !
( Barykolle 1190 дней )
4 Комментарии Против Рассказать другу Товари з США Львів Замовлення одягу з Америки Замовлення товарів із США в Україну Дитячий одяг з Америки Товари з США дешево недорого інтернет магазини Америки Замовлення і доставка товарів з магазинів США - КУПИТИ Товари з магазинів Америки Все