4
ПИЛОМАТЕРІАЛИ СОСНОВІ СУХІ КАЛІБРОВАНІ | Київ ціна

ПИЛОМАТЕРІАЛИ СОСНОВІ СУХІ КАЛІБРОВАНІ | Київ ціна

Все про піломатріали. Пиломатеріали продаж.
Пиломатеріал http://pilomateriallumber.kiev.ua/ - ПРАЙС -ЛИСТ

Пиломатеріали - це продукти розпилу деревини. Пиломатеріали можуть бути з різних порід деревини: найпоширеніший пиломатеріал на Україну - сосна, інші пиломатеріали в тій же ціновій категорії - ялина, вільха, липа, не рідкість є й дорожчі породи - клен, дуб, граб, ясен, черешня. До більш дешевих пиломатеріалів відносяться пиломатеріали з тополі та берези.

Виготовлення пиломатеріалу може проводитися на різному устаткуванні.

Пиломатеріали бувають різної вологості. В будівництві найчастіше використовують свіжопиляні пиломатеріали, для меблевої промисловості - виключно спеціальним чином висушені. Сушка підвищує вартість пиломатеріалів, проте в багатьох випадках без неї не обійтися.

Зберігання пиломатеріалів.
Щоб зберегти пиломатеріал у відмінному стані, необхідно вжити ряд заходів. Основні з них: пиломатеріали повинні бути захищені від вологи - або зберігатися в приміщенні, або під навісом, або бути обгорнуті в поліетиленову плівку. Не повинні вони також лежати один на одному, а по можливості на прокладках.

Пиломатеріали підрозділяються по сортам. Сорти пиломатеріалів прописуються ГОСТами, проте термінологія гостів досить складна і використовується зазвичай у великих, заводських або міжнародних поставках. У загальноприйнятому розумінні пиломатеріали вищого сорту сушаться і використовуються для меблевої продукції, погонажних та столярних виробів. Пиломатеріали 1 сорту сушаться і використовуються для погонажних та столярних виробів, а також використовуються для відповідальних елементів в будівництві. Пиломатеріали 2-3 сорту використовуються як будівельна дошка широкого призначення.

До пиломатеріалів відносять: брус, дошку обрізну, дошку необрізну і монтажну рейку.

Висушені пиломатеріали проходять додаткову обробку на спеціальних деревообробних верстатах і стають погонажними виробами. До них відносяться вагонка, дошка підлоги, блокхауз, фальшбрус (імітація бруса, обшивальна дошка).
( Barykolle 1751 дней )
Обсуждение Против Рассказать другу брус струганий ціна брус будівельний брус сухий ціна купити брусок монтажний сухий ціна дошка не обрізна ціна дошки обрізні суха шалівки необрізна дешево брус сухий дерево ціна дошка обрізна сухаі доставка Україна пиломатеріали київ Все