8
ІМІТАЦІЯ БРУСА СОСНА КИЇВ | ФОТО ЦІНА, ПРАЙС-ЛИСТ: Блок хаус, вагонка, лиштва

ІМІТАЦІЯ БРУСА СОСНА КИЇВ | ФОТО ЦІНА, ПРАЙС-ЛИСТ: Блок хаус, вагонка, лиштва

Імітація бруса

Імітація бруса - це фактично та ж всім відома вагонка. Відмінність імітації бруса від звичайної вагонки в тому, він не має поглиблення на лицьовій стороні в області гребеня. Так само імітація бруса товще і ширше звичайної вагонки, такий він і повинен бути, так як обшивка ним проводиться не тільки всередині приміщень, а передусім зовні.
Стелі, внутрішні і зовнішні стіни обшиті імітацією під брус, з першого погляду не можна відрізнити від стін зібраних з цілісного масивного бруса. Саме за такі зовнішні подібності ці стінові панелі отримали свої назви - імітація бруса або імітація під брус.

Де застосовують імітацію бруса?

Імітація бруса знаходить своє застосування у внутрішній і зовнішній оздобленні стін, побудованих зі всіляких матеріалів, з: бетону, цегли, піноблоків, цільного дерева, каркасних конструкцій. Для зовнішніх оздоблень зазвичай використовуються більш широка імітація бруса, це прискорює роботу з монтажем і додає солідний вигляд споруди. У внутрішній обробці застосовують вузьку імітацію бруса (шириною 180-146мм). Обшивка цією дошкою візуально збільшує розмір приміщень. Так само імітація під брус використовується для обшивки стель, балконів квартир та інших підсобних приміщень.

Де купити імітацію бруса?

Купити або замовити імітацію бруса будь-якої довжини можна у нас на виробництві в м. Василькові, Київської обл. Дізнатися про наявність та гамі сортів і видів імітації під брус, про сьогоднішні акції та знижки, Ви зможете у наших менеджерів за телефонами тут.
Менеджер
тел.:+380 4571 21915
тел.моб.: +380 63 7547354, Ірина Юрьївна
e-mail: irina@sunrise.ua

Розміри і матеріали для імітації бруса

Розмір панелей імітації бруса варіюється дуже широко.
- матеріали - ялина, сосна
- з'єднання - шпунт-гребінь
- товщина - 20-35 мм
- ширина - 80-190 мм
- довжина - 2,0-7,0 м
- вологість - 10 ± 3%
Достатня товщина, імітації бруса надає прекрасні звукопоглинальні і теплоізолюючі властивості. Правильно висушені і змонтовані обшивальні панелі стабільні і не схильні до деформації і розтріскування в ході експлуатації. Цими властивістю ці обшивальні дошки дуже рентабельно відрізняються від масивного бруса, який так чи інакше дасть тріщини.

Монтаж імітації бруса

Укладання панелей імітації бруса зазвичай горизонтальне вгору гребенем (так у шпунті не буде накопичуватися волога). Можливо укладати і вертикально, аналогічно монтажу вагонки. В якості кріплень для вузької імітації бруса краще використовувати кляймер, скобу або саморіз, які угвинчуються в шпунт дошки. Широка імітація бруса краще кріпиться саморізами прямо в пласті ламелі, так як ці дошки досить масивні, а прихований кріплення можуть не витримати навантаження в сезони змін температур і вологості.

Імітація бруса до початку монтажу покривається захисним складом, наприклад маслом на восковій основі. Буває, що покривають вже змонтовану поверхню стіни, але це не правильно, бо через час з'являться не профарбовані сегменти в області з'єднання імітації бруса. Обшивка дощок імітації бруса здійснюється на вертикальні планки рейку монтажну).

Аналог імітації бруса - БЛОК-ХАУС

Крім вищезгаданої звичайної вагонки, в якості обшивальною дошки використовують так само інше оригінальне дерев'яне покриття - блок хаус. Його відмінність від імітації бруса в тому, що блок-хауз це та ж імітація стіни, але складена не з прямокутних масивних брусів, а з оциліндрованих колод.
( Engine 1392 дней )
Обсуждение Против Рассказать другу ДЕРЕВ'ЯНА ІМІТАЦІЯ БРУСА ВАГОНКА ІМІТАЦІЯ БРУСА - БЛОК ХАУС ІМІТАЦІЯ БРУСА КИЇВ КУПИТИ ЦІНА ІМІТАЦІЯ БРУСА МОНТАЖ ЦІНА ІМІТАЦІЯ БРУСА РОЗМІРИ ІМІТАЦІЯ БРУСА ЦІНА КИЇВ ФОТО ІМІТАЦІЯ БРУСА ЕКСТРА | ЦІНА УКРАЇНА БЛОК ХАУС ІМІТАЦІЯ БРУСА ФОТО Все