11
БЛОК ХАУС КИЇВ - СОСНА | КУПИТИ У ВИРОБНИКА | ФОТО ЦІНА, ПРАЙС-ЛИСТ: імітація бруса, вагонка, лиштва

БЛОК ХАУС КИЇВ - СОСНА | КУПИТИ У ВИРОБНИКА | ФОТО ЦІНА, ПРАЙС-ЛИСТ: імітація бруса, вагонка, лиштва

Блок хаус дерев'яний сосновий
Блок-хаус - це матеріал, яким обшивають стіни будинків зовні, щодо застосування дуже подібний з імітацією бруса. Відмінність блок-хауса від імітації бруса в тому, він має округлу опуклість на лицьовій частині й імітує не прямокутний брус, а оциліндрованої колоди. З-за опуклості блок-хаус зазвичай товщий імітації бруса, так повинно і бути, так як обшивка блок-хаусом виробляється в основному зовні будинків. Стіни обшиті блок хаусом, практично не відрізняються від стін зібраних з цілісних масивних колод. Завдяки такій зовнішній подібності ці панелі для обшивки стін мають свої назви - блок-хаус, імітація колоди.

Де застосовують блок хаус?
Блок хаус знайшов своє основне застосування в зовнішній обробці стін, побудованих з таких матеріалів як: бетон, цегла, піно-блок, цільне дерево, дерев'яні каркасні конструкції. Але не можна сказати, що блок-хаус не застосовують для внутрішньої обшивки так само. Для зовнішніх оздоблень зазвичай використовують більш грубий блок-хаус, це прискорення робіт з монтажем і солідний вигляд споруд. Для внутрішньої обробки застосовується більш вузький і тонкий блок хаус (ширина 80-120мм), обшивка стін цими дошками візуально збільшує розміри приміщення.

Де купити блок хаус?
Купити або замовити блокхаус від виробника - будь-якої ширини, товщини і довжини можна у нас на виробництві в м. Василькові, Київської обл. Про наявність і гаму сортів і видів блок хауса, а так само про поточні акції і знижки, Ви зможете дізнатися за телефоном у наших менеджерів тут.
Менеджер
тел.:+380 4571 21915
тел.моб.: +380 63 7547354

Матеріали та розміри блок хауса
Гамма розмірів панелів блок хауса по товщині і ширині досить широка.

матеріали - ялина, сосна
з'єднання - шпунт-гребінь
товщини - 20, 28, 34, 45, 50 мм
ширини - 80, 95, 100, 106, 108, 115, 118, 120, 124, 140, 145, 160, 180, 186, 190, 230 мм
довжини - 2,0; 3,0; 4,0; 5,0; 6,0; 7,0 м
вологість - 12 ± 3%
Блок хаус з шириною більше 34 мм надає будові чудове звукопоглинання і теплоізоляцію. Витримка технологічного процесу при сушінні і монтажі обшивальних панелів дасть результат стабільності, в експлуатації - блок Хаус не буде схильний до деформації і розтріскування під впливом вологи, сонячних променів та інших сезонних факторів. Саме цією своєю властивістю блок-хаус дуже вигідний з точки зору вартості і відрізняється від оциліндрованих колод, які в будь-якому випадку даватимуть багато тріщин.

Монтаж блок хауса
Монтаж панелів блок хауса як правило горизонтальний, гребенем до верху (шпунт буде захищений від попадання вологи). У відмінності від вагонки і імітації бруса, блок хаус ніколи не монтується вертикально - зовнішній вигляд не буде дуже приємним. Кріпленнями для вузького блок хауса краще використати кляймер, скобу або саморіз, які угвинчуються в шпунт панелі. Широкий блок хаус краще кріпити саморізом прямо в панель, так як блок хаус досить масивний, а приховані кріплення можуть не витримати навантаження в сезон змін вологості і температури.

Блок хаус перед монтажем бажано покрити захисними речовинами - маслами на восковій основі та ін. Якщо покрити вже змонтовану поверхню стін, то через деякий час може з'явитися не профарбований сегмент в області з'єднань блокхаусу. Монтаж панелів блок хауса здійснюється на вертикальні планки (рейки монтажні).

Плоский аналог блок хауса - імітація бруса
Крім згаданого вище блок хауса, в якості обшивальних дощок часто використовуються таке дизайнерське рішення як імітація бруса. Її відмінність від блокхаусу в тому, що імітація бруса - це так само імітація стіни, але змонтована не з оциліндрованих колод, а з прямокутного масивного бруса.
( Engine 1378 дней )
25 Комментарии Против Рассказать другу БЛОК ХАУС 100 180Х45 БЛОК ХАУС ИМИТАЦИЯ БРУСА ФОТО ДОМОВ БЛОК ХАУС КУПИТЬ УКРАИНА БЛОК ХАУС ОТ ПРОИЗВОДИТЕЛЯ КИЕВ БЛОК ХАУС ФОТО В ИНТЕРЬЕРЕ БЛОК ХАУС ФОТО ДОМОВ БЛОК ХАУС ФОТО ЦЕНА ИМИТАЦИЯ БРЕВНА ФОТО ДОМОВ САЙДИНГ ИМИТАЦИЯ БРЕВНА ЦЕНА Все