4
ДВЕРІ ВХІДНІ ДЕРЕВ'ЯНІ | МАСИВ СОСНА | Київ - ціна, купити недорого

ДВЕРІ ВХІДНІ ДЕРЕВ'ЯНІ | МАСИВ СОСНА | Київ - ціна, купити недорого

Виробнича фірма "Санрайс" пропонує вхідні дерев'яні масивні двері з сосни власного виробництва за вигідною ціною без посередників та торгової націнки. Ця ціна на соснові двері зроблені з масиву (не шпон) є однією з найнижчих у Києві та Київській області. Замовлення на виготовлення соснових дерев'яних вхідних дверей формуються індивідуально і завдяки цьому, покупці можуть вибирати потрібний дизайн і розмір вхідних дверей.

Чому варто купити двері "Санрайс"?

Низьку ціну на масивні дерев'яні вхідні двері ми підтримуємо завжди. На популярні моделі соснових дверей в нас найкраща ціна, тому, що ми в першу чергу займаємося переробкою лісу круглого соснового з нульової точки - з його розпилювання. Потім йде сортування пиломатеріалів на будівельні та столярні, потім спеціальна сушка тільки для столярної дошки, за тим вирізка радіальних ламелів потрібного розміру для стояків, потім фрезерування, складання, склеювання, прес, шліфування і ось вже готова натуральні дерев'яні вхідні двері. Ми не станемо обманювати покупця, заманюючи його «безкоштовним сиром у мишоловці», вказуючи ціну, яка не відповідає дійсності.

Наша ціна на вхідні масивні дерев'яні соснові двері розміром 90см х2,0м - 795,00 грн *

Вгадали! Це дійсно ті шикарні масивні дерев'яні сосноваі двері, яку Ви бачили десь раніше і захоплювалися їх красою, могутністю і витонченістю. Зазвичай рівень цієї ціни на ринку - 1400-1500,00 грн за штуку. Ну а якщо стоїть завдання побудувати каркасний дерев'яний будинок своїми руками і вирішено очільнними статтями поставити поєднання якості ціни і натурального походження, то звичайні пропозиції типу "Будинок під ключ" з чого попало і невідомо за які гроші напевно Вам не підійдуть. Зробіть зважений вибір!

У модельний ряд дерев'яної вхідних дверей також входять і міжкімнатні двері того ж дизайну, але з іншими розмірами, фільонками з декоративного скла і т.д. Ряд моделей вхідних дерев'яних дверей в нашій фірмі дозволяє вибрати двері на будь-який смак. Оптимізуючи технології виробництва, розширюючи асортимент і додавання нових моделей масивних вхідних дверей з сосни, ми пропонуємо найкращу цінову і якісну пропозицію в цьому сегменті ринку.

Запевняємо Вас - з різноманіття пропозицій на ринку масивних дерев'яних дверей наше буде саме підходяще не тільки по співвідношенню ціна-якість, але і по дизайну. Профессіональний сервіс нашої компанії допоможе Вам з покупкою і установкою вхідних дерев'яних дверей.

Не втомилися шукати і вибирати двері? Телефонуйте нам і наші фахівці допоможуть підібрати вам відмінні дерев'яні вхідні двері, організують їх доставку по Києву, Київській області та монтаж. Все буде виконано в строк 2-3 днів після оформлення замовлення, якісно і дуже акуратно.

* Ціна за одне полотно без коробки дверної, фурнітури, доставки, монтажу, лакофарбових матеріалів і малярських робіт.

КОНТАКТИ

ВІДДІЛ ПРОДАЖУ:
тел. / факс: +380 4571 21905,
тел. моб.: +380 63 7547354, Валентина Володимирівна
valya@sunrise.ua
тел. моб.: +380 67 2402446, Наталія Григорівна
nata@sunrise.ua

БУХГАЛТЕРІЯ:
тел. / факс: +380 4571 21522, Валентина Дмитрівна

ЕКСПОРТ:
тел. моб.: +380 50 3118083,
тел. моб.: +380 91 3032255, Олександр Григорович
alexander@sunrise.ua

ТОВ ВФ "Санрайс"
АДРЕСА: 08600, Київська обл., М. Васильків, вул. Чехова 1а.
( Barykolle 1507 дней )
Обсуждение Против Рассказать другу ВХІДНІ ДВЕРІ КИЇВ КИТАЙ ВХІДНІ ДВЕРІ КИЇВ КУПИТИ ВХІДНІ ДВЕРІ КИЇВ НЕДОРОГО ВХІДНІ ДВЕРІ КИТАЙ ВХІДНІ ДВЕРІ РОЗМІРИ ФОТО ВХІДНІ ДВЕРІ УКРАЇНА ВХІДНІ ДЕРЕВ'ЯНІ ДВЕРІ КИЇВ ДВЕРІ ВХІДНІ КИТАЙСЬКІ ЗАМОВИТИ ВХІДНІ ДВЕРІ НЕДОРОГІ ВХІДНІ ДВЕРІ Все