8

Анастасія Гришай - українська порнозірка, ходила на Майдан за допомогою

Борці за рівноправність статей в Україні теж беруть в облогу Верховну Раду. Влада збиралася позбавити батьківських прав порнозірку Анастасію Гришай.

У липні 2008 року наш тижневик опублікував інтерв'ю з порнозіркою Анастасією Гришай (Wiska), де вона відверто розповіла про те, що змусило її зайнятися цією професією. У 2003 році чоловік Олександр, бізнесмен, потрапив у в'язницю, а вона залишилася з однорічною дитиною без засобів до існування. Тому, отримавши пропозицію знятися в Пітері в еротичному кіно за добрий гонорар, 18-річна Настя вирішила погодитися. Потім її стали запрошувати на зйомки в Чехію та Угорщину. Кілька років родина жила на зароблені Настею гроші. Потім чоловік вийшов з в'язниці, повернувся в бізнес. Настя народила другого сина і запевняє, що вже три роки не знімається в порно і повертатися в цю індустрію не збирається.

У минулі роки Анастасія Гришан і її чоловік виступали у ток-шоу на телебаченні, давали інтерв'ю різним газетам. Саме ця публічність, відкритість, а не спосіб заробляння коштів викликали роздратування близьких родичів і деяких представників громадськості. Їй так і говорили: «Роби що хочеш, тільки не треба сурмити про це на всю країну».

Кілька днів тому до редакції надійшов лист про те, що на Гришан заведено кримінальну справу, Настя, її чоловік Саша і діти піддаються переслідуванням. Сім'я, по суті, втекла з Феодосії до Києва, де знайшла підтримку в особі організації Femen, яка надала Анастасії і Олександру свого юриста.

І ось нове інтерв'ю Насті. Спілкуємося в їхньої столичної знімній квартирі. Відчувається налагоджений побут, щасливий домашній затишок. Дворічний Оскар не може без мами ні хвилини, сидить поруч з нею і час від часу вигукує: «Мама! Мама! »- З наголосом то на першому, то на останньому складі, вимагаючи до себе уваги. В інтерв'ю це звучало, як приспів у драматичній пісні.

«НЕХАЙ ВСІ ДУМАЮТЬ, ЩО У НАС НЕМАЄ НІ ПОРНОГРАФІЇ, НІ ПРОСТИТУЦІЇ, НІ ЗАКРИТИХ СПРАВ з педофілії, ЯК РАНІШЕ НЕ БУЛО СЕКСУ»
- Після нашого попереднього інтерв'ю пройшло всього два роки, але для тебе вони, мабуть, розтягнулися. Настя, було тоді передчуття, що з вами може статися щось подібне?

- Ми припускали, що коли-небудь і до нас доберуться. Просто не встигли виїхати за кордон. А дуже хотіли!

- Якщо не секрет, куди?

- До Чехії. Там я знімалася, там знайомих багато. Є ще запасний варіант - Росія. Тому що Саша - громадянин Російської Федерації ...

- Коли почався для вас цей кошмар?

- У червні 2010 року. Подзвонили з міліції і запросили дати свідчення з приводу того, що написали про нас депутати. Я після народження Оскара вже не знімалася. Інтерв'ю нікому ми більше не давали. Єдине, Сашу попросили по телефону прокоментувати новий закон про порнографію, прийнятий в 2009 році, чоловік сказав: «Якийсь дурний закон! Що значить - не знімати порно? ». І жартома додав: «У мене взагалі 100 гігабайт цього порно».

Ось до цієї фрази і прив'язалися, заявивши, що у нас дома є порнографія, що ми її поширюємо. Я, коли знімалася, підписувала контракт, що не маю прав на це відео. Якщо б стала його продавати, на мене могли б подати до суду. Навіщо мені це треба? Тим більше є фахівці, які займаються продажем порно, а я це робити не вмію. І як, цікаво, я впродовж п'яти років, в чому мене звинувачують, ввозила порнографію в Україні? У сумках її ховала, у валізах? Куди дивився митний контроль?

- Чому розсердився саме на тебе?

- Тому що я єдина, хто розповів: так, я так змушена була заробляти, коли чоловіка посадили у в'язницю і треба було якось виживати. Знімалася в Європі і ніколи - в Україну. Ніякого відношення до криміналу не мала і «насильства в маси» не несла.

- В інтернеті один час були оголошення: «Знаменита порнозірка Wiska! Секс за тисячу гривень », - і номер твого телефону. А від імені твого чоловіка: «Я надаю сексуальні послуги чоловікам» ...

- Це провокація! Хтось добре все підготував, спланував. Є одна людина у Феодосії, з яким у Саші були проблеми перед тим, як чоловік потрапив у в'язницю. До речі, вся ця інформація зникла, ледь почалося розслідування. Ще раніше не стало робочого сайту Саші, який я сама робила ...

Людина ця, мабуть, ніяк не може заспокоїтися. Продовжує мстити. У міліції нам пригрозили: «Якщо ви не дасте свідчення, на ваш будинок накладуть арешт». У такому випадку ми не змогли б його продати.

- Може, ти комусь відмовила в любові, ось він і придумав витончену помсту ...

- В інтернеті різне пишуть. Там гуляла версія, що я комусь щось «не дала», і тому виникли проблеми. Але не було ніяких пропозицій комусь «дати».

Коли я слухала по телебаченню коментарі про нашу справу одного з депутатів, було відчуття, що вийшов якийсь чоловік з підворіття і почав нести відсебеньки, сипати вульгарними фразочками типу: «Ось ця парочка ...»,« Треба захищати її від інших. .. ».

Від кого мене треба захищати? Я такий же громадянин України, як і цей депутат ... І немає ніяких доказів моєї провини. Його запитали, чи дивився він фільми з моєю участю. «Так, щось дивився, - відповідає і додав: - Якщо вона торгує своїм тілом, то нехай торгує, але тільки не треба говорити про це на всю країну».

Колись мені те ж саме твердили мої батьки. Тобто займайся, дівчинка, чим хочеш, але мовчи. Нехай всі думають, що у нас немає ні порнографії, ні проституції, ні закритих справ з педофілії, як раніше не було сексу ...

- Що в пред'явлених звинуваченнях тебе обурило найбільше?

- У мене мурашки пішли по шкірі, коли я прочитала, що ми залучаємо до сексу дітей. Просто в органах вирішили, що саме страшне, жахливе і аморальне - приписати нам саме це. Дійшло до того, що ті, хто перевіряв нашу сім'ю, збиралися провести медичний огляд дворічного Оскара і восьмирічного Сашка на наявність слідів статевого акту. Це жах просто! Психологічна травма на все життя!

- Як вас допитували?

- Я не змогла прийти до них у відділ, сказала, що сиджу з дитиною. «Тоді ми прийдемо до вас». З'явився молодий чоловік. Говорив зі мною так, ніби він мій друг, навіть очі будував. Жарту, посмішки. З Сашком, зрозуміло, розмова була з чоловіком - офіційна.

Вони свою роботу виконали, допитали. Відправили матеріал до депутатів, що нічого компрометуючого не знайшли. А ті через суд назад повернули: перевірте ще раз. Тоді міліція попросила Сашу принести домашній комп'ютер у відділ. Чоловік вирішив з ними не сперечатися. Там запросили понятих. Природно, нічого в комп'ютері не виявили: ми не тримаємо в ньому порнографію.

- Немає навіть твоїх еротичних фотографій?

- Щоб на себе, кохану, дивитися? Навіщо? Я собі не подобаюся з дитинства (сміється). Комплекс неповноцінності. Тато мені весь час казав: «Яка ти страшна! Неприваблива! ». І я думала: "Так, нічого особливого в мені немає».

«ЧОЛОВІК СКАЗАВ:« не виїдемо - ПРИЙДУТЬ, арешт і Посад "

- Важко було, коли вас турбувала міліція?

- Звичайно, ми боялися. Кожного разу, коли Саша йшов давати показання, мене всю трясло. Стільки нервів! Пам'ятаю, надзвонювала йому: «Ну що? Що? ». - «Я ще сиджу в міліції. Даю свідчення ». Тому що перед в'язницею його теж викликали в міліцію, і він не повернувся. У нас як? Спочатку посадять, а потім починають розбиратися. Або вимагати відкати: заплати - випустимо.

Приходили з опікунської організації. Їх цікавили наші житлові умови: заглядали в шухлядки, дивилися на нас як на злочинців. Вони, очевидно, шукали хоч якусь зачіпку, щоб відібрати у нас дітей. «Захистити від мене», як сказав би той депутат. Старший син у цей час якраз займався музикою з учителькою. Вони її стали розпитувати: як, мовляв, ви вважаєте, добре чи погано живеться дітям у цій сім'ї?

- А що вони розраховували побачити?

- Не знаю. Очікували, мабуть, що у нас по всіх кутах будуть валятися диски з порнографією.

- Ви спокійно поїхали з Феодосії? Вас не намагалися затримати?

- У чоловіка добре розвинена інтуїція. Він як скаже: «Ось так буде», так воно і відбувається. А тут Сашко каже: «Нам потрібно виїхати, тому що будуть великі проблеми. Не виїдемо - прийдуть, заарештують і посадять ».

Ми в один день зібрали речі і виїхали. Спонтанно все вийшло. У нас своєї машини немає, чоловік узяв її в оренду. На півдорозі до Києва лунає по мобільнику дзвінок з міліції: «Відчиніть! Ми стоїмо під дверима з рішенням суду про обшук ». Саша відповідає: «А ми поїхали, нас немає». - «Як немає? Ми вчора бачили, як ви гуляли з дітьми ».

- За вами стежили?

- А як ви думаєте? У мене вже просто розвинулася параноя. У Києві ми спочатку знімали іншу квартиру. Мені здавалося, що за нами всі стежать, що біля будинку стоять якісь дивні машини. Боялася, що прийде міліція, виламають двері і нас заарештують.

Засинала з працею. Сни були дуже тривожні. Зараз ми вже не так боїмося, тому що не тільки українські ЗМІ обговорюють цю тему, але і Росія підключилася. На НТВ і на інших російських каналах вже розповідали в новинах, що в Україні діється беззаконня, що можна наговорити на людину і, спираючись тільки на чиїсь вигадки, без всяких доказів порушити кримінальну справу.

- Хто-небудь вас підтримував?

- Розуміння виявляли, як правило, хлопчики і дівчатка мого віку (Настя народилася 17 жовтня 1985 року. - Авт.), Які, знаючи, ніж я раніше займалася, пальцем на мене не показували. Але більшість людей засуджувало. Для них я, напевно, була суперразвратніцей, супергрешніцей. Шушукалися між собою, коли я проходила повз. Говорили в спину, що я погана мати, тобто намагалися вразити через дітей.

- Ти щось відповідала? Огризалася?

- Ні. Я по життю спокійний чоловік. Ніколи ні з ким не сперечаюся, тим більше з чужими людьми, хоча в душі переживаю. Прокручую всі ці неприємні ситуації, ділюся з чоловіком.

- Те, що ви переживаєте зараз, позначається на ваших стосунках?

- Дається взнаки. Він - нервовий, я - нервова. Коли все почалося, була засмикана, у всьому звинувачувала Сашу. Тому що спочатку не хотіла давати ніяких інтерв'ю. Пам'ятайте, ви дзвонили, а я відмовлялася? А Саша: «Давай розкажи».

- Твої батьки змирилися з тим, що ти ось така?

- Ні. Але спілкуємося ми нормально, хоча стосунки з ними натягнуті. Я мамі дзвонила недавно і відчувала в її голосі образу на мене.

- А тато?

- З ним відносини не дуже. Я і в дитинстві його рідко бачила, і тепер не знаю, що він думає. Чула, як батько мамі, коли вона говорила зі мною, підказував: «Скажи їй ще це!». Але я їх все одно люблю.

- А вони тебе?

- Мама казала: «Ти ж наша дочка». Нещодавно питала: «У яких ще газетах мені читати про тебе? Яких телепередач чекати? ». Вона хоче, щоб я нікому нічого не говорила. Але я їй пояснила, що якщо б ми не розповіли ЗМІ про наші проблеми, давно б вже сиділи у в'язниці.

- Діти виростуть, що ти їм розкажеш про себе?

- Не буде такого, що я посаджу їх поряд і все їм викладу. Але якщо як-то вони самі дізнаються про все і запитають, я їм розповім свою історію, яка вона є. Сподіваюся, вони мене зрозуміють.

- Якби в Україні ставлення до порнографії, до твоєї професії, було лояльним, як у багатьох цивілізованих країнах Європи та світу, стала б знову зніматися в порно?

- Мені це, якщо чесно, вже нецікаво. Хотілося б зіграти в звичайному кіно - у гарному еротичному фільмі, а в жорсткому порно, в якому я знімалася, - ні. Вже вік не той. (Насті зараз 25 років. - Авт.).

Зйомки в порно - не цукор. Це дуже важко, ти постійно ризикуєш своїм здоров'ям. Невідомо, до кого потрапиш і що там буде. Навіщо це потрібно? Я сумую найбільше по спілкуванню, по обстановці. У мене там були подружки, знайомі - дружний колектив. Завжди було весело.

- Уточнимо: у скількох порнофільмах ти знялася?

- Хоча я вже три роки не знімаюся, фільми з моєю участю продовжують виходити, тому що багато матеріалу ще не використано. Наприклад, коли вийшов фільм, де я знялася з одним із найзнаменитіших порноартістов Рокко Сіффреді (італійський порноактор, відомий тим, що довжина його статевого органу у стані ерекції досягає 23 см. - Авт.), Я була з животом, і фани дивувалися: «Як так можна?». Думаю, за всі роки зйомок 40 порнофільмів за моєю участю набереться.

- По телебаченню була показана програма про тебе - «Порно по-українськи» з циклу «Життя без правил». Ти живеш без правил?

- Напевно, так. Зараз кожен виживає як може, як хоче. Але я намагаюся слідувати біблійним заповідям: не вкради, не вбий, не обдури ...

- Возлюби ворога свого ...

- У мене немає ворогів.

- Невже? А той, хто вам капостить?

- Це люди, яким просто робити нічого.


ОЛЕКСАНДР, ЧОЛОВІК НАСТІ: «Я ВЖЕ ЗНАЮ, ЩО ТАКЕ УКРАЇНСЬКА МІЛІЦІЯ: Потрапиш ТУДИ - І МАЛО ЩО ВДАСТЬСЯ ДОВЕСТИ»

- Саша, твій погляд на те, що відбувається з вами?

- У мене складається враження, що комусь просто нічого робити. Як почалося з 2002 року, так тягнеться і тягнеться. Я нещодавно був у Феодосії і змушений був ходити дворами. Тому що не можу спокійно пройти по вулиці: Боюсь, що підійдуть двоє працівників органів і попросять мене пройти кудись. А я вже знаю, що таке українська міліція: потрапиш туди - і мало що вдасться довести.

Мені один добрий дядько-міліціонер назвав ім'я того, хто паскудить на нас. Є якийсь адвокат, який колись упав на нашу голову. Від нього все виходить. Від себе він це робить чи через підставних осіб, не суть важливо.

Нам пояснили: якщо будь-який громадянин звернеться до депутатів із заявою, то вони не мають права залишити його без уваги. І виходить, що будь-який громадянин із самими темними думками може на сусіда, який йому чимось не подобається, написати донос, і тому буде непереливки.
( hutko 2177 дней )
Обсуждение Против Рассказать другу Wiska Melody Nastia Nastya Anastasia G. Zoccola Wika Anabolic Sineplex/Sinsationa New Sensations Woodman Entertainment Combat Zone украинская порно звезда майдан Анастасия Гришай Femen Фемен украинская феминистская организация Все